| Kenteken | X-023-KF |
| Merk | Hyundai |
| Type | santa fe |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 15-01-2024 |
| Nieuwprijs | € 62.045,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 125 Kw | 170 pk |
| Elektrisch vermogen | 67 Kw | 91 pk |
| Totaal vermogen | 192 Kw | 261 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Gewicht | 2080 kg |
| APK vervaldatum | 15-01-2028 |
| Datum eerste toelating | 15-01-2024 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 15-01-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1598 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | 190 cm |
| Lengte | 479 cm |
| Hoogte | 169 cm |
| Wielbasis | 277 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1350 kg |
| Technische max massa voertuig | 2690 kg |
| Massa leeg voertuig | 1980 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2690 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | a63b1s |
| Variant | a7p32 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 06-05-2025
Rapport opnieuw genereren