| Kenteken | X-033-XJ |
| Merk | Volkswagen |
| Type | polo |
| Kleur | rood |
| Bouwjaar | 07-11-2019 |
| Nieuwprijs | € 32.577,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 147 Kw | 200 pk |
| Vermogen per kg | 0,11 Kw/kg |
| Topsnelheid | 238 km/h |
| Gewicht | 1350 kg |
| APK vervaldatum | 19-04-2026 |
| Datum eerste toelating | 07-11-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 02-05-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1984 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 92 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 138 g/km |
| Emissienorm | euro 6 dg |
| Breedte | 175 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | 144 cm |
| Wielbasis | 255 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 670 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1780 kg |
| Massa leeg voertuig | 1250 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1780 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fd6fd6d9011s0vr24bf1ca0 |
| Variant | abdkzc |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 07-05-2025
Rapport opnieuw genereren
