| Kenteken | X-089-HV |
| Merk | BMW |
| Type | 530e xdrive |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 18-10-2022 |
| Nieuwprijs | € 68.433,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 142 Kw | 193 pk |
| Elektrisch vermogen | 80 Kw | 109 pk |
| Totaal vermogen | 222 Kw | 302 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2035 kg |
| APK vervaldatum | 18-10-2026 |
| Datum eerste toelating | 18-10-2022 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 01-12-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1998 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 187 cm |
| Lengte | 496 cm |
| Hoogte | 150 cm |
| Wielbasis | 298 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2000 kg |
| Technische max massa voertuig | 2610 kg |
| Massa leeg voertuig | 1935 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2610 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | iaw50000 |
| Variant | 31cg |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 01-04-2025
Rapport opnieuw genereren