| Kenteken | X-107-RZ |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | c 200 d |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 06-08-2019 |
| Nieuwprijs | € 58.492,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 118 Kw | 160 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Gewicht | 1605 kg |
| APK vervaldatum | 25-06-2026 |
| Datum eerste toelating | 06-08-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 16-01-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1597 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 80 db |
| Toerental geluidsniveau | 2850 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 111 g/km |
| Emissienorm | euro 6 dg |
| Breedte | 184 cm |
| Lengte | 477 cm |
| Hoogte | 147 cm |
| Wielbasis | 284 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1800 kg |
| Technische max massa voertuig | 2195 kg |
| Massa leeg voertuig | 1505 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2195 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | onlogisch |
| Uitvoering | gzaa157a |
| Variant | r21dt0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 27-08-2025
Rapport opnieuw genereren