| Kenteken | X-146-BP |
| Merk | Toyota |
| Type | corolla |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 28-03-2019 |
| Nieuwprijs | € 32.159,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 112 Kw | 152 pk |
| Vermogen per kg | 0,03 Kw/kg |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Gewicht | 1415 kg |
| APK vervaldatum | 31-08-2025 |
| Datum eerste toelating | 28-03-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 06-10-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1987 cc |
| Rijdend geluid | 67 db |
| Stationair geluid | 66 db |
| Toerental geluidsniveau | 2500 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 89 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ag |
| Breedte | 179 cm |
| Lengte | 437 cm |
| Hoogte | 144 cm |
| Wielbasis | 264 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 450 kg |
| Aanhanger geremd | 750 kg |
| Technische max massa voertuig | 1910 kg |
| Massa leeg voertuig | 1315 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1910 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | mzeh12l-dhxnbw(1a) |
| Variant | mzeh12(h) |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 17-04-2025
Rapport opnieuw genereren