| Kenteken | X-166-VL |
| Merk | Audi |
| Type | q8 50 e-tron |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 13-02-2024 |
| Nieuwprijs | € 79.820,- |
| Brandstof | elektriciteit |
| Vermogen | 155 Kw | 211 pk |
| Elektrisch vermogen | 250 Kw | 340 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Gewicht | 2585 kg |
| APK vervaldatum | 13-02-2028 |
| Datum eerste toelating | 13-02-2024 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 13-02-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | - |
| Motorinhoud | - |
| Rijdend geluid | 67 db |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | ax |
| Breedte | 196 cm |
| Lengte | 492 cm |
| Hoogte | 163 cm |
| Wielbasis | 293 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1800 kg |
| Technische max massa voertuig | 3170 kg |
| Massa leeg voertuig | 2485 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3170 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | qe1qe1g1z01rt11b200gaaem0 |
| Variant | xbl1iaq1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 24-08-2025
Rapport opnieuw genereren
