| Kenteken | X-167-XB |
| Merk | Suzuki |
| Type | ignis |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 21-02-2022 |
| Nieuwprijs | € 20.318,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 65 Kw | 88 pk |
| Elektrisch vermogen | 2 Kw | 3 pk |
| Totaal vermogen | 67 Kw | 91 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 935 kg |
| APK vervaldatum | 21-02-2026 |
| Datum eerste toelating | 21-02-2022 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 23-02-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1197 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | 169 cm |
| Lengte | 370 cm |
| Hoogte | 161 cm |
| Wielbasis | 244 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 400 kg |
| Aanhanger geremd | 1000 kg |
| Technische max massa voertuig | 1330 kg |
| Massa leeg voertuig | 835 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1330 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | mt-4/l |
| Variant | h91s |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 12-04-2025
Rapport opnieuw genereren
