| Kenteken | X-201-LG |
| Merk | BMW |
| Type | 218i |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 30-01-2024 |
| Nieuwprijs | € 52.960,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 100 Kw | 136 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Gewicht | 1450 kg |
| APK vervaldatum | 30-01-2028 |
| Datum eerste toelating | 30-01-2024 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 30-01-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1499 cc |
| Rijdend geluid | 67 db |
| Stationair geluid | 74 db |
| Toerental geluidsniveau | 3375 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 453 cm |
| Hoogte | 142 cm |
| Wielbasis | 267 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 725 kg |
| Aanhanger geremd | 1300 kg |
| Technische max massa voertuig | 1905 kg |
| Massa leeg voertuig | 1350 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1905 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | onlogisch |
| Uitvoering | iaw5000s |
| Variant | 11ak |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 03-05-2025
Rapport opnieuw genereren