| Kenteken | X-219-TB |
| Merk | Peugeot |
| Type | 2008 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 18-03-2014 |
| Nieuwprijs | € 23.905,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 60 Kw | 82 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | 169 km/h |
| Gewicht | 1120 kg |
| APK vervaldatum | 02-01-2026 |
| Datum eerste toelating | 18-03-2014 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 20-01-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1199 cc |
| Rijdend geluid | 72 db |
| Stationair geluid | 75 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.3 l/100km | 1l op 23.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 6 l/100km | 1l op 16.7 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.9 l/100km | 1l op 20.4 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 114 g/km |
| Emissienorm | euro 5 j |
| Breedte | 174 cm |
| Lengte | 416 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 254 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 560 kg |
| Aanhanger geremd | 1100 kg |
| Technische max massa voertuig | 1582 kg |
| Massa leeg voertuig | 1020 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1582 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | - |
| Variant | uhmz |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 02-05-2025
Rapport opnieuw genereren