| Kenteken | X-244-JP |
| Merk | Kia |
| Type | ceed |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 14-12-2023 |
| Nieuwprijs | € 29.845,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 88 Kw | 120 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Gewicht | 1335 kg |
| APK vervaldatum | 14-12-2027 |
| Datum eerste toelating | 14-12-2023 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 14-12-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 998 cc |
| Rijdend geluid | 65 db |
| Stationair geluid | 76 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 461 cm |
| Hoogte | 147 cm |
| Wielbasis | 265 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 500 kg |
| Aanhanger geremd | 1000 kg |
| Technische max massa voertuig | 1840 kg |
| Massa leeg voertuig | 1235 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1840 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | m61a12 |
| Variant | f5p21 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 02-08-2025
Rapport opnieuw genereren