| Kenteken | X-262-SV |
| Merk | Volvo |
| Type | xc40 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 19-11-2020 |
| Nieuwprijs | € 49.624,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 127 Kw | 173 pk |
| Elektrisch vermogen | 60 Kw | 82 pk |
| Totaal vermogen | 187 Kw | 254 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Gewicht | 1812 kg |
| APK vervaldatum | 19-11-2026 |
| Datum eerste toelating | 19-11-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 25-01-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1477 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 am |
| Breedte | 187 cm |
| Lengte | 443 cm |
| Hoogte | 163 cm |
| Wielbasis | 270 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1800 kg |
| Technische max massa voertuig | 2290 kg |
| Massa leeg voertuig | 1712 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2290 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | xzbbbf0 |
| Variant | xzbb |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 01-06-2025
Rapport opnieuw genereren