| Kenteken | X-268-FD |
| Merk | MG |
| Type | 4 electric |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 30-11-2023 |
| Nieuwprijs | € 40.640,- |
| Brandstof | elektriciteit |
| Vermogen | 91 Kw | 124 pk |
| Elektrisch vermogen | 180 Kw | 245 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Gewicht | 1826 kg |
| APK vervaldatum | 30-11-2027 |
| Datum eerste toelating | 30-11-2023 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 30-11-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | - |
| Motorinhoud | - |
| Rijdend geluid | 67 db |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | ax |
| Breedte | 184 cm |
| Lengte | 429 cm |
| Hoogte | 152 cm |
| Wielbasis | 271 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 500 kg |
| Aanhanger geremd | 500 kg |
| Technische max massa voertuig | 2209 kg |
| Massa leeg voertuig | 1726 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2209 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | cf5lkede |
| Variant | 1eab2ei |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 01-06-2025
Rapport opnieuw genereren