| Kenteken | X-294-TS |
| Merk | Xpeng |
| Type | g9 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 15-03-2024 |
| Nieuwprijs | € 68.270,- |
| Brandstof | elektriciteit |
| Vermogen | 69 Kw | 94 pk |
| Elektrisch vermogen | 230 Kw | 313 pk |
| Vermogen per kg | 0,03 Kw/kg |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Gewicht | 2305 kg |
| APK vervaldatum | 15-03-2028 |
| Datum eerste toelating | 15-03-2024 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 15-03-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | - |
| Motorinhoud | - |
| Rijdend geluid | 68 db |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | ax |
| Breedte | 194 cm |
| Lengte | 489 cm |
| Hoogte | 168 cm |
| Wielbasis | 300 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 2680 kg |
| Massa leeg voertuig | 2205 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2680 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 500100 |
| Variant | e1l |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 26-08-2025
Rapport opnieuw genereren