| Kenteken | X-305-DR |
| Merk | Volvo |
| Type | v70 |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 12-11-2007 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | lpg |
| Vermogen | 175 Kw | 238 pk |
| Vermogen per kg | 0,10 Kw/kg |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Gewicht | 1720 kg |
| APK vervaldatum | 26-11-2025 |
| Datum eerste toelating | 12-11-2007 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 08-12-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 6 |
| Motorinhoud | 3192 cc |
| Rijdend geluid | 72 db |
| Stationair geluid | 81 db |
| Toerental geluidsniveau | 4650 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 10.5 l/100km | 1l op 9.5 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 251 g/km |
| Emissienorm | euro 4 |
| Breedte | 189 cm |
| Lengte | 482 cm |
| Hoogte | 155 cm |
| Wielbasis | 282 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1800 kg |
| Technische max massa voertuig | 2310 kg |
| Massa leeg voertuig | 1620 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2310 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 11-04-2025
Rapport opnieuw genereren