| Kenteken | X-323-PG |
| Merk | Renault |
| Type | clio e-tech hybrid |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 29-12-2023 |
| Nieuwprijs | € 26.340,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 66 Kw | 90 pk |
| Elektrisch vermogen | 51 Kw | 69 pk |
| Totaal vermogen | 117 Kw | 159 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Gewicht | 1318 kg |
| APK vervaldatum | 29-12-2027 |
| Datum eerste toelating | 29-12-2023 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 29-12-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1598 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 173 cm |
| Lengte | 405 cm |
| Hoogte | 144 cm |
| Wielbasis | 258 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 655 kg |
| Aanhanger geremd | 900 kg |
| Technische max massa voertuig | 1745 kg |
| Massa leeg voertuig | 1218 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1745 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | mu4uaana5200 |
| Variant | bh2 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 06-06-2025
Rapport opnieuw genereren