| Kenteken | X-358-RG |
| Merk | Kia |
| Type | niro |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 23-02-2024 |
| Nieuwprijs | € 44.845,- |
| Brandstof | elektriciteit |
| Vermogen | 53 Kw | 72 pk |
| Elektrisch vermogen | 150 Kw | 204 pk |
| Vermogen per kg | 0,03 Kw/kg |
| Topsnelheid | 167 km/h |
| Gewicht | 1757 kg |
| APK vervaldatum | 23-02-2028 |
| Datum eerste toelating | 23-02-2024 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 23-02-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | - |
| Motorinhoud | - |
| Rijdend geluid | 67 db |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | ax |
| Breedte | 183 cm |
| Lengte | 442 cm |
| Hoogte | 157 cm |
| Wielbasis | 272 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 300 kg |
| Aanhanger geremd | 750 kg |
| Technische max massa voertuig | 2200 kg |
| Massa leeg voertuig | 1657 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2200 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | e11by1 |
| Variant | c5e11 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 01-05-2025
Rapport opnieuw genereren
