| Kenteken | X-366-KK |
| Merk | Fiat |
| Type | tipo |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 10-12-2020 |
| Nieuwprijs | € 37.554,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 70 Kw | 95 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Gewicht | 1225 kg |
| APK vervaldatum | 10-12-2026 |
| Datum eerste toelating | 10-12-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 01-12-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1368 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 75 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.5 l/100km | 1l op 15.5 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 153 g/km |
| Emissienorm | euro 6 dg |
| Breedte | 179 cm |
| Lengte | 453 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 264 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 500 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1650 kg |
| Massa leeg voertuig | 1125 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1650 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | s6h |
| Variant | sxa1b |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 25-08-2025
Rapport opnieuw genereren