| Kenteken | X-374-XS |
| Merk | Seat |
| Type | cupra leon sportstourer |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 11-12-2020 |
| Nieuwprijs | € 38.239,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 103 Kw | 140 pk |
| Elektrisch vermogen | 80 Kw | 109 pk |
| Totaal vermogen | 183 Kw | 249 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1717 kg |
| APK vervaldatum | 11-12-2026 |
| Datum eerste toelating | 11-12-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 07-03-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1395 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 466 cm |
| Hoogte | 144 cm |
| Wielbasis | 268 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 2090 kg |
| Massa leeg voertuig | 1617 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2090 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fd6hfd6dd0014biml1cba |
| Variant | fdgeax0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 26-12-2025
Rapport opnieuw genereren