| Kenteken | X-388-KS |
| Merk | Volvo |
| Type | v70 |
| Kleur | rood |
| Bouwjaar | 14-03-2008 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 107 Kw | 145 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Gewicht | 1587 kg |
| APK vervaldatum | 06-09-2025 |
| Datum eerste toelating | 14-03-2008 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 16-12-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1999 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 80 db |
| Toerental geluidsniveau | 4500 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8.6 l/100km | 1l op 11.6 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 206 g/km |
| Emissienorm | euro 4 |
| Breedte | 189 cm |
| Lengte | 482 cm |
| Hoogte | 155 cm |
| Wielbasis | 282 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 2180 kg |
| Massa leeg voertuig | 1487 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2180 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | bw0442?? |
| Variant | bw04 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 09-04-2025
Rapport opnieuw genereren