| Kenteken | X-416-ZJ |
| Merk | BMW |
| Type | x3 xdrive20i |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 23-06-2022 |
| Nieuwprijs | € 79.104,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 135 Kw | 184 pk |
| Vermogen per kg | 0,00 Kw/kg |
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Gewicht | 1875 kg |
| APK vervaldatum | 23-06-2026 |
| Datum eerste toelating | 23-06-2022 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 05-03-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1998 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 76 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 189 cm |
| Lengte | 471 cm |
| Hoogte | 168 cm |
| Wielbasis | 286 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2400 kg |
| Technische max massa voertuig | 2410 kg |
| Massa leeg voertuig | 1775 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2410 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | iav500la |
| Variant | 25dp |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 10-06-2025
Rapport opnieuw genereren