| Kenteken | X-433-KD |
| Merk | Hyundai |
| Type | i10 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 29-02-2024 |
| Nieuwprijs | € 22.995,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 49 Kw | 67 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | 156 km/h |
| Gewicht | 999 kg |
| APK vervaldatum | 29-02-2028 |
| Datum eerste toelating | 29-02-2024 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 29-02-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 998 cc |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | 77 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4 l/100km | 1l op 25 km |
| Brandstofverbruik stad | 4.9 l/100km | 1l op 20.4 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.3 l/100km | 1l op 23.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 99 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 168 cm |
| Lengte | 367 cm |
| Hoogte | 148 cm |
| Wielbasis | 243 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 300 kg |
| Aanhanger geremd | 300 kg |
| Technische max massa voertuig | 1410 kg |
| Massa leeg voertuig | 899 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1410 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | a51a11 |
| Variant | b5p11 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 05-06-2025
Rapport opnieuw genereren