| Kenteken | X-434-TR |
| Merk | Kia |
| Type | ceed |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 07-03-2023 |
| Nieuwprijs | € 30.690,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 88 Kw | 120 pk |
| Vermogen per kg | 0,01 Kw/kg |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Gewicht | 1372 kg |
| APK vervaldatum | 07-03-2027 |
| Datum eerste toelating | 07-03-2023 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 05-02-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 998 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 76 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 432 cm |
| Hoogte | 145 cm |
| Wielbasis | 265 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 300 kg |
| Aanhanger geremd | 700 kg |
| Technische max massa voertuig | 1850 kg |
| Massa leeg voertuig | 1272 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1850 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | d71b11 |
| Variant | b5p31 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 23-08-2025
Rapport opnieuw genereren

