| Kenteken | X-436-NF |
| Merk | Volkswagen |
| Type | golf |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 18-03-2021 |
| Nieuwprijs | € 53.633,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 180 Kw | 245 pk |
| Vermogen per kg | 0,12 Kw/kg |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Gewicht | 1463 kg |
| APK vervaldatum | 14-04-2027 |
| Datum eerste toelating | 18-03-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 19-12-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | nee |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1984 cc |
| Rijdend geluid | 72 db |
| Stationair geluid | 89 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.5 l/100km | 1l op 15.4 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 149 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 179 cm |
| Lengte | 429 cm |
| Hoogte | 144 cm |
| Wielbasis | 263 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 730 kg |
| Aanhanger geremd | 1600 kg |
| Technische max massa voertuig | 1950 kg |
| Massa leeg voertuig | 1363 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1950 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fd7fd7gc003s4bisor2ml1cvr2ag0 |
| Variant | acdnpax0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 21-06-2025
Rapport opnieuw genereren