| Kenteken | X-439-FZ |
| Merk | BYD |
| Type | tang ev |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 03-11-2023 |
| Nieuwprijs | € 69.025,- |
| Brandstof | elektriciteit |
| Vermogen | 77 Kw | 105 pk |
| Elektrisch vermogen | 180 Kw | 245 pk |
| Vermogen per kg | 0,03 Kw/kg |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Gewicht | 2564 kg |
| APK vervaldatum | 03-11-2027 |
| Datum eerste toelating | 03-11-2023 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 03-11-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | - |
| Motorinhoud | - |
| Rijdend geluid | 66 db |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | 195 cm |
| Lengte | 487 cm |
| Hoogte | 173 cm |
| Wielbasis | 282 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3060 kg |
| Massa leeg voertuig | 2464 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3060 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 1nxe7e001nl1 |
| Variant | m2d1c |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 07-06-2025
Rapport opnieuw genereren
