| Kenteken | X-476-KX |
| Merk | Kia |
| Type | ev9 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 15-12-2023 |
| Nieuwprijs | € 70.395,- |
| Brandstof | elektriciteit |
| Vermogen | 50 Kw | 68 pk |
| Elektrisch vermogen | 150 Kw | 204 pk |
| Vermogen per kg | 0,02 Kw/kg |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Gewicht | 2501 kg |
| APK vervaldatum | 15-12-2027 |
| Datum eerste toelating | 15-12-2023 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 15-12-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | - |
| Motorinhoud | - |
| Rijdend geluid | 67 db |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | ax |
| Breedte | 198 cm |
| Lengte | 501 cm |
| Hoogte | 176 cm |
| Wielbasis | 310 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 450 kg |
| Aanhanger geremd | 900 kg |
| Technische max massa voertuig | 3070 kg |
| Massa leeg voertuig | 2401 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3070 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | e11a11 |
| Variant | f7e12 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 17-04-2025
Rapport opnieuw genereren