| Kenteken | X-499-ZL |
| Merk | Koenigsegg |
| Type | jesko |
| Kleur | groen |
| Bouwjaar | 24-02-2024 |
| Nieuwprijs | € 3.524.707,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 940 Kw | 1278 pk |
| Vermogen per kg | 0,58 Kw/kg |
| Topsnelheid | 360 km/h |
| Gewicht | 1625 kg |
| APK vervaldatum | 24-02-2028 |
| Datum eerste toelating | 24-02-2024 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 24-02-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 8 |
| Motorinhoud | 5065 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 90 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 270 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1720 kg |
| Massa leeg voertuig | 1525 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1720 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | t |
| Variant | j |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 30-05-2025
Rapport opnieuw genereren