| Kenteken | X-528-RF |
| Merk | Kia |
| Type | ev6 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 17-02-2024 |
| Nieuwprijs | € 65.260,- |
| Brandstof | elektriciteit |
| Vermogen | 84 Kw | 114 pk |
| Elektrisch vermogen | 239 Kw | 325 pk |
| Vermogen per kg | 0,04 Kw/kg |
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Gewicht | 2090 kg |
| APK vervaldatum | 17-02-2028 |
| Datum eerste toelating | 17-02-2024 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 17-02-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | - |
| Motorinhoud | - |
| Rijdend geluid | 68 db |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | ax |
| Breedte | 188 cm |
| Lengte | 468 cm |
| Hoogte | 155 cm |
| Wielbasis | 290 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1600 kg |
| Technische max massa voertuig | 2530 kg |
| Massa leeg voertuig | 1990 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2530 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | e11b11 |
| Variant | f5e44 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 04-06-2025
Rapport opnieuw genereren