| Kenteken | X-531-SL |
| Merk | Audi |
| Type | a6 avant |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 17-01-2024 |
| Nieuwprijs | € 70.136,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 142 Kw | 193 pk |
| Elektrisch vermogen | 1 Kw | 1 pk |
| Totaal vermogen | 143 Kw | 194 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Gewicht | 1775 kg |
| APK vervaldatum | 17-01-2028 |
| Datum eerste toelating | 17-01-2024 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 17-01-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1984 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | 189 cm |
| Lengte | 495 cm |
| Hoogte | 149 cm |
| Wielbasis | 293 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2000 kg |
| Technische max massa voertuig | 2310 kg |
| Massa leeg voertuig | 1675 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2310 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | fd7fd7ck002031b19s54weaem1h33fsb1 |
| Variant | admtcf1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 12-06-2025
Rapport opnieuw genereren