| Kenteken | X-543-JH |
| Merk | Mini |
| Type | countryman cooper se all4 |
| Kleur | groen |
| Bouwjaar | 30-11-2023 |
| Nieuwprijs | € 52.640,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 90 Kw | 122 pk |
| Elektrisch vermogen | 70 Kw | 95 pk |
| Totaal vermogen | 160 Kw | 218 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | 196 km/h |
| Gewicht | 1790 kg |
| APK vervaldatum | 30-11-2027 |
| Datum eerste toelating | 30-11-2023 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 30-11-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1499 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 182 cm |
| Lengte | 430 cm |
| Hoogte | 156 cm |
| Wielbasis | 267 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2270 kg |
| Massa leeg voertuig | 1690 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2270 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | iaw50000 |
| Variant | 21bs |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 17-05-2025
Rapport opnieuw genereren