| Kenteken | X-558-FT |
| Merk | Tesla |
| Type | model y |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 02-11-2023 |
| Nieuwprijs | € 49.990,- |
| Brandstof | elektriciteit |
| Vermogen | 120 Kw | 163 pk |
| Elektrisch vermogen | 220 Kw | 299 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 217 km/h |
| Gewicht | 1992 kg |
| APK vervaldatum | 02-11-2027 |
| Datum eerste toelating | 02-11-2023 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 02-11-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | - |
| Motorinhoud | - |
| Rijdend geluid | 68 db |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | ax |
| Breedte | 192 cm |
| Lengte | 475 cm |
| Hoogte | 162 cm |
| Wielbasis | 289 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1600 kg |
| Technische max massa voertuig | 2456 kg |
| Massa leeg voertuig | 1892 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2456 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | bvb3s5t3 |
| Variant | y7cr |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 04-05-2025
Rapport opnieuw genereren
