| Kenteken | X-593-VR |
| Merk | Peugeot |
| Type | 208 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 22-02-2024 |
| Nieuwprijs | € 41.650,- |
| Brandstof | elektriciteit |
| Vermogen | 61 Kw | 83 pk |
| Elektrisch vermogen | 115 Kw | 156 pk |
| Vermogen per kg | 0,04 Kw/kg |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Gewicht | 1530 kg |
| APK vervaldatum | 22-02-2028 |
| Datum eerste toelating | 22-02-2024 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 22-02-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | - |
| Motorinhoud | - |
| Rijdend geluid | 64 db |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | ax |
| Breedte | 175 cm |
| Lengte | 406 cm |
| Hoogte | 147 cm |
| Wielbasis | 254 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1910 kg |
| Massa leeg voertuig | 1430 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1910 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | zkwz-k0v000 |
| Variant | h |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 07-08-2025
Rapport opnieuw genereren
