| Kenteken | X-595-JX |
| Merk | MG |
| Type | 5 electric |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 29-11-2023 |
| Nieuwprijs | € 39.740,- |
| Brandstof | elektriciteit |
| Vermogen | 65 Kw | 88 pk |
| Elektrisch vermogen | 115 Kw | 156 pk |
| Vermogen per kg | 0,04 Kw/kg |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Gewicht | 1632 kg |
| APK vervaldatum | 29-11-2027 |
| Datum eerste toelating | 29-11-2023 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 29-11-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | - |
| Motorinhoud | - |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | ax |
| Breedte | 182 cm |
| Lengte | 460 cm |
| Hoogte | 154 cm |
| Wielbasis | 266 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 500 kg |
| Aanhanger geremd | 500 kg |
| Technische max massa voertuig | 2012 kg |
| Massa leeg voertuig | 1532 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2012 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | ga5lhed |
| Variant | 2eac1ei |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 10-05-2025
Rapport opnieuw genereren