| Kenteken | X-611-ZP |
| Merk | Kia |
| Type | ceed |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 18-03-2024 |
| Nieuwprijs | € 36.400,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 80 Kw | 109 pk |
| Elektrisch vermogen | 45 Kw | 61 pk |
| Totaal vermogen | 125 Kw | 170 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | 171 km/h |
| Gewicht | 1608 kg |
| APK vervaldatum | 18-03-2028 |
| Datum eerste toelating | 18-03-2024 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 18-03-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1580 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 461 cm |
| Hoogte | 147 cm |
| Wielbasis | 265 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 600 kg |
| Aanhanger geremd | 1300 kg |
| Technische max massa voertuig | 2030 kg |
| Massa leeg voertuig | 1508 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2030 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | d61jz1 |
| Variant | f5p61 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 27-08-2025
Rapport opnieuw genereren