| Kenteken | X-645-LF |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | vito tourer |
| Kleur | rood |
| Bouwjaar | 18-12-2023 |
| Nieuwprijs | € 98.109,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 100 Kw | 136 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | 183 km/h |
| Gewicht | 2057 kg |
| APK vervaldatum | 18-12-2026 |
| Datum eerste toelating | 18-12-2023 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 18-12-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1950 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 74 db |
| Toerental geluidsniveau | 3300 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.7 l/100km | 1l op 17.5 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.8 l/100km | 1l op 14.7 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.1 l/100km | 1l op 16.4 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 160 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 193 cm |
| Lengte | 537 cm |
| Hoogte | 188 cm |
| Wielbasis | 343 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3200 kg |
| Massa leeg voertuig | 1957 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3200 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 3gjrdx38bexx |
| Variant | kou2l320vxx |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 8 |
| Aantal deuren | 6 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 10-05-2025
Rapport opnieuw genereren
