| Kenteken | X-711-TP |
| Merk | Honda |
| Type | hr-v |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 16-04-2018 |
| Nieuwprijs | € 34.673,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 96 Kw | 131 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Gewicht | 1320 kg |
| APK vervaldatum | 26-07-2026 |
| Datum eerste toelating | 16-04-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 31-07-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1498 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 74 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 125 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 177 cm |
| Lengte | 429 cm |
| Hoogte | 161 cm |
| Wielbasis | 261 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 500 kg |
| Aanhanger geremd | 1000 kg |
| Technische max massa voertuig | 1790 kg |
| Massa leeg voertuig | 1220 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1790 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 5 |
| Variant | ru101 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 08-06-2025
Rapport opnieuw genereren