| Kenteken | X-773-HT |
| Merk | Volkswagen |
| Type | golf |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 23-05-2022 |
| Nieuwprijs | € 40.098,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 95 Kw | 129 pk |
| Elektrisch vermogen | 9 Kw | 12 pk |
| Totaal vermogen | 104 Kw | 141 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1352 kg |
| APK vervaldatum | 23-05-2026 |
| Datum eerste toelating | 23-05-2022 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 22-11-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1498 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | 179 cm |
| Lengte | 429 cm |
| Hoogte | 147 cm |
| Wielbasis | 262 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 670 kg |
| Aanhanger geremd | 1400 kg |
| Technische max massa voertuig | 1840 kg |
| Massa leeg voertuig | 1252 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1840 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fd7fd7cw005n4bison1vl1cvr2a00 |
| Variant | acdpbax0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 18-06-2025
Rapport opnieuw genereren
