| Kenteken | X-813-SX |
| Merk | Renault |
| Type | kadjar |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 29-05-2018 |
| Nieuwprijs | € 34.915,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 120 Kw | 163 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Gewicht | 1465 kg |
| APK vervaldatum | 01-05-2026 |
| Datum eerste toelating | 29-05-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 06-05-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1618 cc |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | 75 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.2 l/100km | 1l op 16.1 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 139 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 184 cm |
| Lengte | 445 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 265 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 730 kg |
| Aanhanger geremd | 1800 kg |
| Technische max massa voertuig | 1934 kg |
| Massa leeg voertuig | 1365 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1934 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | mh6abb005000 |
| Variant | hf2 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 09-11-2025
Rapport opnieuw genereren