| Kenteken | X-846-LF |
| Merk | Polestar |
| Type | 2 |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 18-12-2023 |
| Nieuwprijs | € 63.150,- |
| Brandstof | elektriciteit |
| Vermogen | 146 Kw | 199 pk |
| Elektrisch vermogen | 220 Kw | 299 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Gewicht | 2084 kg |
| APK vervaldatum | 18-12-2027 |
| Datum eerste toelating | 18-12-2023 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 18-12-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | - |
| Motorinhoud | - |
| Rijdend geluid | 68 db |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | ax |
| Breedte | 189 cm |
| Lengte | 461 cm |
| Hoogte | 148 cm |
| Wielbasis | 274 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 2500 kg |
| Massa leeg voertuig | 1984 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2500 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | vsfeel0? |
| Variant | vsfe |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 12-05-2025
Rapport opnieuw genereren