| Kenteken | X-883-PX |
| Merk | Hyundai |
| Type | kona |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 25-01-2024 |
| Nieuwprijs | € 49.795,- |
| Brandstof | elektriciteit |
| Vermogen | 53 Kw | 72 pk |
| Elektrisch vermogen | 160 Kw | 218 pk |
| Vermogen per kg | 0,03 Kw/kg |
| Topsnelheid | 172 km/h |
| Gewicht | 1773 kg |
| APK vervaldatum | 25-01-2028 |
| Datum eerste toelating | 25-01-2024 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 25-01-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | - |
| Motorinhoud | - |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | ax |
| Breedte | 183 cm |
| Lengte | 436 cm |
| Hoogte | 158 cm |
| Wielbasis | 266 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 300 kg |
| Aanhanger geremd | 750 kg |
| Technische max massa voertuig | 2220 kg |
| Massa leeg voertuig | 1673 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2220 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | e11bz1 |
| Variant | f5e22 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 01-11-2025
Rapport opnieuw genereren