| Kenteken | X-889-LT |
| Merk | Toyota |
| Type | c-hr |
| Kleur | geel |
| Bouwjaar | 25-01-2024 |
| Nieuwprijs | € 50.853,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 109 Kw | 148 pk |
| Elektrisch vermogen | 83 Kw | 113 pk |
| Totaal vermogen | 192 Kw | 261 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Gewicht | 1550 kg |
| APK vervaldatum | 25-01-2028 |
| Datum eerste toelating | 25-01-2024 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 25-01-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1987 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ea |
| Breedte | 183 cm |
| Lengte | 436 cm |
| Hoogte | 156 cm |
| Wielbasis | 264 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 725 kg |
| Aanhanger geremd | 725 kg |
| Technische max massa voertuig | 1955 kg |
| Massa leeg voertuig | 1450 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1955 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | maxh20l-ahxebw(2a) |
| Variant | maxh20(h) |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 14-05-2025
Rapport opnieuw genereren
