| Kenteken | X-897-XS |
| Merk | Ford |
| Type | ecosport |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 13-09-2019 |
| Nieuwprijs | € 28.960,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 92 Kw | 125 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Gewicht | 1391 kg |
| APK vervaldatum | 05-03-2026 |
| Datum eerste toelating | 13-09-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 12-03-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 998 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 72 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 141 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ag |
| Breedte | 177 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 252 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 695 kg |
| Aanhanger geremd | 1100 kg |
| Technische max massa voertuig | 1770 kg |
| Massa leeg voertuig | 1291 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1770 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 5cbpznabzde |
| Variant | m1ju11x |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 01-10-2025
Rapport opnieuw genereren