| Kenteken | X-920-SP |
| Merk | Hyundai |
| Type | ioniq |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 30-09-2020 |
| Nieuwprijs | € 32.566,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 77 Kw | 105 pk |
| Vermogen per kg | 0,01 Kw/kg |
| Topsnelheid | 178 km/h |
| Gewicht | 1570 kg |
| APK vervaldatum | 08-05-2026 |
| Datum eerste toelating | 30-09-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 08-05-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1580 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 81 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 dg |
| Breedte | 182 cm |
| Lengte | 447 cm |
| Hoogte | 145 cm |
| Wielbasis | 270 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1970 kg |
| Massa leeg voertuig | 1470 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1970 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | d61cz1 |
| Variant | b5p21 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 04-11-2025
Rapport opnieuw genereren
