| Kenteken | X-928-GT |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | r 350 |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 11-03-2008 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 200 Kw | 272 pk |
| Vermogen per kg | 0,09 Kw/kg |
| Topsnelheid | 234 km/h |
| Gewicht | 2130 kg |
| APK vervaldatum | 15-11-2025 |
| Datum eerste toelating | 11-03-2008 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 15-11-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 6 |
| Motorinhoud | 3498 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 80 db |
| Toerental geluidsniveau | 4500 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 265 g/km |
| Emissienorm | euro 4 |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 298 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2100 kg |
| Technische max massa voertuig | 2760 kg |
| Massa leeg voertuig | 2030 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2760 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | nzaaa500 |
| Variant | o256k0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 20-04-2025
Rapport opnieuw genereren