| Kenteken | XD-189-R |
| Merk | Volkswagen |
| Type | caddy |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 19-02-2018 |
| Nieuwprijs | € 37.609,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 92 Kw | 125 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1474 kg |
| APK vervaldatum | 19-02-2026 |
| Datum eerste toelating | 19-02-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 25-01-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1395 cc |
| Rijdend geluid | 72 db |
| Stationair geluid | 78 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.3 l/100km | 1l op 18.9 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.8 l/100km | 1l op 14.7 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.9 l/100km | 1l op 16.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 134 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 301 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 730 kg |
| Aanhanger geremd | 1350 kg |
| Technische max massa voertuig | 2280 kg |
| Massa leeg voertuig | 1374 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2280 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | l0j2fd7fd7am006n1sbvr27mmll583 |
| Variant | afczcbx0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 24-04-2025
Rapport opnieuw genereren