| Kenteken | XD-553-V |
| Merk | Audi |
| Type | s3 sportback |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 12-12-2014 |
| Nieuwprijs | € 69.366,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 294 Kw | 400 pk |
| Vermogen per kg | 0,19 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1520 kg |
| APK vervaldatum | 09-07-2025 |
| Datum eerste toelating | 12-12-2014 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 10-12-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1984 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 89 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.9 l/100km | 1l op 16.9 km |
| Brandstofverbruik stad | 8.8 l/100km | 1l op 11.4 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.9 l/100km | 1l op 14.5 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 159 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 263 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2005 kg |
| Massa leeg voertuig | 1420 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2005 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 08-06-2025
Rapport opnieuw genereren