| Kenteken | XL-457-V |
| Merk | Renault |
| Type | captur |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 09-06-2014 |
| Nieuwprijs | € 21.175,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 66 Kw | 90 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1176 kg |
| APK vervaldatum | 13-03-2026 |
| Datum eerste toelating | 09-06-2014 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 22-03-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 898 cc |
| Rijdend geluid | 72 db |
| Stationair geluid | 80 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.3 l/100km | 1l op 23.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.9 l/100km | 1l op 16.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.9 l/100km | 1l op 20.4 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 113 g/km |
| Emissienorm | euro 5 j |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 261 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 585 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1658 kg |
| Massa leeg voertuig | 1076 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1658 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 2r5a1h |
| Variant | 2r5a |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 29-08-2025
Rapport opnieuw genereren