| Kenteken | XR-500-D |
| Merk | Ford |
| Type | kuga |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 15-02-2018 |
| Nieuwprijs | € 40.363,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 110 Kw | 150 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1579 kg |
| APK vervaldatum | 15-02-2026 |
| Datum eerste toelating | 15-02-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 25-06-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1498 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 72 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.4 l/100km | 1l op 18.5 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.9 l/100km | 1l op 12.7 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.3 l/100km | 1l op 15.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 145 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 269 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2000 kg |
| Technische max massa voertuig | 2100 kg |
| Massa leeg voertuig | 1479 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2100 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 5tnbzb00p1c |
| Variant | m8mc1ax |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 09-06-2025
Rapport opnieuw genereren