| Kenteken | XR-978-X |
| Merk | Roller team |
| Type | livingstone duo |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 20-08-2015 |
| Nieuwprijs | € 46.287,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 96 Kw | 131 pk |
| Vermogen per kg | 0,03 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 3065 kg |
| APK vervaldatum | 01-12-2026 |
| Datum eerste toelating | 20-08-2015 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 28-02-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2287 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 84 db |
| Toerental geluidsniveau | 2700 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 6.5 l/100km | 1l op 15.4 km |
| Brandstofverbruik stad | 8.6 l/100km | 1l op 11.6 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.3 l/100km | 1l op 13.7 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 192 g/km |
| Emissienorm | euro 5 m |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 404 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3500 kg |
| Massa leeg voertuig | 2965 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3500 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | bfb1 |
| Variant | 1q |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 21-11-2025
Rapport opnieuw genereren