| Kenteken | XS-857-X |
| Merk | Ford |
| Type | b-max |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 28-09-2016 |
| Nieuwprijs | € 26.139,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 77 Kw | 105 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1309 kg |
| APK vervaldatum | 28-09-2026 |
| Datum eerste toelating | 28-09-2016 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 06-06-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1596 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 79 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.1 l/100km | 1l op 19.6 km |
| Brandstofverbruik stad | 8.6 l/100km | 1l op 11.6 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.4 l/100km | 1l op 15.6 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 149 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 249 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 480 kg |
| Aanhanger geremd | 480 kg |
| Technische max massa voertuig | 1760 kg |
| Massa leeg voertuig | 1209 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1760 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 5ggamr |
| Variant | iqjc1k |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 10-10-2025
Rapport opnieuw genereren