| Kenteken | XT-147-K |
| Merk | Volkswagen |
| Type | tiguan |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 22-03-2019 |
| Nieuwprijs | € 37.248,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 96 Kw | 131 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1520 kg |
| APK vervaldatum | 22-03-2027 |
| Datum eerste toelating | 22-03-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 22-03-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1498 cc |
| Rijdend geluid | 66 db |
| Stationair geluid | 76 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.9 l/100km | 1l op 20.4 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.9 l/100km | 1l op 14.5 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.6 l/100km | 1l op 17.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 128 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ag |
| Breedte | 184 cm |
| Lengte | 449 cm |
| Hoogte | 163 cm |
| Wielbasis | 268 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1600 kg |
| Technische max massa voertuig | 2090 kg |
| Massa leeg voertuig | 1420 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2090 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | fm6fm62q036n5n3tvr27cp1bsa |
| Variant | acdacbx0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 25-06-2025
Rapport opnieuw genereren